Скільки ритейлерів скоротили штат і як працюють нині (інфографіка)


Скільки ритейлерів скоротили штат і як працюють нині (інфографіка)

Враховуючи обмеження діяльності торговельних точок, ритейлери змушені вдаватись до антикризових заходів задля зменшення рівня збитків. 83% опитаних ритейлерів зазначили, що одним із заходів оптимізації витрат був перегляд умов з орендодавцями.

Про це йдеться в опитуванні Colliers International.

Близько 70% ритейлерів, що взяли участь в опитуванні, перевели працівників у відпустку за свій рахунок. Серед респондентів, до таких заходів найменше вдавались представники сегменту «продуктовий супермаркет» та «товари для дому».

Серед представників українського бізнесу понад 70% змушені були відправити своїх співробітників у відпустку за власний рахунок. Водночас, серед міжнародних компаній – лише половина респондентів зазначили, що відправили співробітників у неоплачувану відпустку.

32% опитаних респондентів зазначили, що почали скорочувати штат. Найбільше – представники сегменту fashion та ресторани.

56% респондентів зазначили, що вдались до зменшення маркетингових бюджетів.

Як працюють нині:

Інфографіка Colliers International

Парламент та уряд ухвалили ряд ініціатив, надаючи змогу ритейлерам, що змушені були закрити свої локації, не платити орендних ставок.

Які умови з орендодавцями зараз:


Інфографіка Colliers International

Лише 11% опитаних ритейлерів зазначили, що продовжують сплачувати орендну ставку в повному обсязі. В основному, таку відповідь надали представники сегментів, що продовжили працювати під час карантину без обмежень. Близько 40% ритейлерів зазначають, що продовжують сплачувати орендну ставку, але зі знижкою.

Серед опитаних ритейлерів, понад 70% продовжують сплачувати комунальні платежі.

Зміни в поставках:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua