Private banking Таскомбанку отримав "Фінансовий Оскар - 2019"


ТАСКОМБАНК отримав «Фінансовий Оскар – 2019» у номінаціях «Private banking», «Найпрофесійніший банк», «Корпоративний партнер»

Журнал «БІЗНЕС» опублікував підсумки фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар — 2019», яким визначено кращих представників банківського та страхового ринків України за підсумками минулого року.

За впровадження та дотримання високих стандартів обслуговування клієнтів ТАСКОМБАНК отримав 2 місце в номінації «Private banking». Обслуговування клієнтів преміального сегменту – один з пріоритетних напрямків діяльності Банку та ця відзнака демонструє правильність обраного вектору розвитку та є результатом зусиль роботи великої команди.

Цього року ТАСКОМБАНК підтвердив статус Найпрофесійнішого банку, посівши перше місце в номінації. А також закріпив за собою позиції лідера в обслуговуванні та кредитуванні корпоративних клієнтів, отримавши 2 місце у номінації «Партнер великого бізнесу»

«Ми щиро вдячні експертам фінансової галузі та нашим клієнтам, що відзначили роботу команди напрямку Private banking ТАСКОМБАНКУ. Щодня ми робимо все, щоб задовольнити потреби наших клієнтів та пропонуємо індивідуальні рішення, враховуючи усі потреби, адже великий капітал вимагає особливого підходу та високого рівня професіоналізму», — зауважив Заступник Голови Правління ТАСКОМБАНКУ Олег Поляк.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Таскомбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua