НБУ надає можливість дистанційно звертатися з питань ліцензування


НБУ надає можливість дистанційно звертатися з питань ліцензування

Національний банк піклується про зручність взаємодії з учасниками ринку. Тому надає можливість дистанційно звертатися з питаннями щодо ліцензування.

Про це йдеться на сайті НБУ.

Заявники чи потенційні заявники відтепер можуть звернутися до Національного банку із запитаннями щодо ліцензування банків, видачі ліцензій на переказ коштів у гривні без відкриття рахунків, на здійснення валютних операцій, на надання банкам послуг з інкасації чи із запитанням про реєстрацію учасників платіжного ринку.

На вебсайті Національного банку з’явилася спеціальна форма “Запитати про ліцензування”. Якщо ви маєте запитання про пакет документів для отримання ліцензії, про статус вже поданого пакета документів, хочете уточнити підходи регулятора або маєте пропозиції, звертайтеся онлайн.

Це зекономить вам час і пришвидшить отримання відповіді на своє запитання.

Що потрібно вказати:

  • інформацію про Вас або Ваших представників (за наявності): прізвище, ім’я, по батькові/найменування, резидентність (для нерезидентів України), місце реєстрації чи місцезнаходження, контактний номер телефону та адресу електронної пошти;
  • перелік питань; обґрунтування потреби в обговоренні;
  • процес, якого стосується звернення.

Документи. Скановані копії документів стосовно питання та документи, що підтверджують повноваження представників.

Якщо для отримання відповідей на звернення необхідною буде зустріч, представники Національного банку повідомлять Вам про це, узгодивши дату, час та місце проведення. Комунікації із заявниками відбуваються безоплатно в усній формі під час зустрічей в робочий час у приміщеннях Національного банку або через відеоконференцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua