До АМКУ подали заяву про антиконкурентні порушення Укравтодору


До АМКУ подали заяву про антиконкурентні порушення Укравтодору

Від Антимонопольного комітету вимагають розпочати розслідування проти Укравтодору за статтею 15 закону “Про захист економічної конкуренції”.

Про це йдеться у зверненні ГО “Ліга антитрасту” до АМКУ від 14 травня 2020.

“Державне агентство автомобільних доріг України публічно декларує плани по усуненню з ринку багатьох компаній. Для цього Укравтодор використовує дискримінаційні вимоги до одних підрядників, скасовує тендери, які виграють не фаворити.

Також Держагенство рекламує на своїх сторінках кілька компаній з Національної асоціації дорожників України, що є сигналом для учасників ринку про підтримку владою обраних підрядників”, – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що фаворитами Укравтодору в останні роки є такі фірми, що за даними державного порталу “Spending” з 2018 року по травень 2020 отримали найбільше коштів по оплаченим контрактам: ТОВ “Автомагістраль-Південь” (12,06 млрд грн), ТОВ “Онур конструкціон інтернешнл” (4,49 млрд грн), ТОВ “Росдорстрой” (3,91 млрд грн), ТОВСУНП “Автострада” (2,62 млрд грн), ТОВ “Техно-Буд-Центр” та ТОВПБС” (по 2,50 млрд грн).

“Антимонопольний комітет і раніше починав такі розслідування проти інших органів влади, наприклад, Мінюсту, Державіаслужби, Міністерства інфраструктури чи Фонду державного майна. Окремі з цих розслідувань завершились, державні органи виправили свою поведінку на проконкурентну та усунули наслідки порушення. Ми розуміємо, що антимонопольники не можуть оштрафувати державний орган за діяльність в інтересах приватних компаній. Тому впевнені, що надані нами дані про діяльність Укравтодору ляжуть в основу розслідування, яке допоможе роботі правоохоронних органів”, – каже засновниця “Ліги антитрасту” Агія Загребельська (держуповноважена АМКУ в 2015-2019 роках).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:АМКУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua