Агентство авіабезпеки ЄС внесло три українські аеропорти до списку ризикових


Агентство авіабезпеки ЄС внесло три українські аеропорти до списку ризикових

Європейське агентство авіаційної безпеки (EASA) внесло до списку аеропортів, розташованих районах з високим ризиком передачі інфекції COVID-19, аеропорти в Києві та Чернівцях.

Список доступний на сайті агентства.

У списку не вказано назви аеропортів, а тільки міста. Напевне, до нього включені обидва столичні аеропорти “Бориспіль” і “Київ”, і міжнародний аеропорт “Чернівці”.

На сайті EASA вказується, що список ризикових аеропортів розроблений в координації з державами-членами EASA і заснований на інформації від Всесвітньої організації здоров’я, Європейського центру профілактики та контролю захворювань, а також інших авторитетних інститутів громадської охорони здоров’я.

Перебування українських аеропортів в цьому списку означає, що літаки, які літають в і з України, повинні проходити повну дезінфекцію спеціалізованими засобами після кожного польоту в і з українських аеропортів.

Також ці літаки мають бути обладнані одним або кількома універсальними комплектами для захисту членів екіпажу, що надають допомогу в разі потенційних випадків зараження COVID-19, а також для очищення і правильного видалення потенційно інфікованого вмісту.

Оновлений список стає чинним 14 травня. Загалом до переліку ризикових потрапили аеропорти 32 країн світу, серед яких 9 країн ЄС, які найбільше постраждали від коронавірусу, а також ряд аеропортів США, Росії і Великобританії.

Раніше повідомлялося, що авіакомпанії Czech Airlines, Wizz Аіr і Lufthansa планують відновити регулярні рейси з України з кінця травня-початку червня.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua