Загальний обсяг інвестицій в європейську нерухомість зріс на 52% (інфографіка)


Загальний обсяг інвестицій в європейську нерухомість зріс на 52% (інфографіка)

Загальний обсяг інвестицій в європейську нерухомість досяг в I кварталі 2020 року 85,5 млрд. євро, що на 52% вище за показник аналогічного періоду минулого року.

Про це йдеться в останніх даних CBRE, провідної міжнародної консалтингової компанії в сфері нерухомості.

Це рекордний показник обсягу інвестицій в європейську комерційну нерухомість за перший квартал, який перевершує попередній максимум, зафіксований в I кварталі 2015 року.

У Великобританії попередній обсяг інвестицій в I кварталі 2020 року склав 17,2 млрд. євро, що на 33% вище за показник аналогічного періоду минулого року завдяки зміцненню політичної стабільності за підсумками парламентських виборів в грудні 2019 року.

В Німеччині, Франції та Іспанії зафіксовано збільшення обсягу інвестицій на 97%, 38% і 54%, відповідно.

Рушійними факторами активності на основних ринках стали дві великі рамкові угоди в Німеччині загальною вартістю близько 10 млрд. євро, а також угода вартістю 4,7 млрд. фунтів стерлінгів з придбання інвестиційною компанією Blackstone портфеля студентських гуртожитків IQ у Великобританії.

В Ірландії обсяги інвестицій зросли на 110% в порівнянні з I кварталом 2019 року, досягнувши 1,3 млрд. євро, де особливо високі показники відзначені в сегментах офісної і багатоквартирної житлової нерухомості в Дубліні.

В Італії обсяги інвестицій зросли на 5% до 1,8 млрд. євро завдяки позитивним показникам в сегментах індустріальної, складської та роздрібної торговельної нерухомості (багатофункціональна торговельна нерухомість на центральних вулицях і супермаркети).

У Скандинавії також відзначені хороші результати: в Швеції зростання склало 97% порівняно з аналогічним періодом минулого року завдяки закриттю угоди Hemfosa/SBB вартістю 3,1 млрд. євро.

У країнах Центральної та Східної Європи також зафіксовано зростання в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, викликане збільшенням обсягу інвестицій в Польщі і Чехії. Значний приріст відзначений також в Португалії, Бельгії і Люксембурзі.

Іпотека на житло в Україні. Безкоштовний каталог 🏡

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua