Одна з найбільших та найстарших авіакомпаній світу заявила про банкрутство


Одна з найбільших та найстарших авіакомпаній світу заявила про банкрутство

Найбільша авіакомпанія Колумбії і друга за величиною авіакомпанія Латинської Америки Avianca Holdings подала заяву про банкрутство для початку процесу реорганізації в зв’язку з кризою, викликаною пандемією коронавірусу.

Про це йдеться у заяві компанії.

«10 травня 2020 року Avianca Holdings SA і ряд її дочірніх компаній і філій подали добровільні клопотання відповідно до глави 11 Кодексу про банкрутство США … щоб зберегти і реорганізувати підприємства Avianca, в той час як компанія продовжує відчувати на собі вплив пандемії Covid-19» , – йдеться у заяві.

Відзначається, що авіакомпанія під час реорганізації продовжить роботу і обслуговування клієнтів і збереже робочі місця. Крім того, Avianca веде переговори з урядом Колумбії та представниками ключових ринків щодо фінансової допомоги на час процесу реорганізації.

Зазначимо, що авіакомпанія Avianca була заснована 5 грудня 1919 року, наразі вона є другою найстаршою авіакомпанією в світі після KLM.

Раніше видання Bloomberg повідомило, що більшості авіакомпаній загрожує банкрутство до кінця травня. Частина авіакомпаній зіткнулася з технічним банкрутством ще до середини березня, оскільки їх грошові резерви швидко виснажилися через скасування рейсів і різкого падіння попиту на перельоти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua