Мінфін заборонив виплату чиновникам авансу на відрядження готівкою


Мінфін заборонив виплату чиновникам авансу на відрядження готівкою

Міністерство фінансів заборонило виплату авансових відрядних готівкою державним службовцям і працівникам держпідприємств і установ.

Про це йдеться в указі Мінфіну №155 від 13 квітня 2020 року, опублікованому в “Офіційному віснику України”, який набув чинності у вівторок.

Виняток. Якщо тільки це не потрібно для забезпечення конфіденційності співробітників у військових формуваннях і органах розвідки, контррозвідки або оперативно-розшукової діяльності.

Відповідні виплати мають відбуватися лише в безготівковій формі.

Довідка Finance.ua:

  • Кабінет Міністрів розраховує заощадити 1,5 млрд гривень за рахунок обмеження зарплат чиновників 10 розмірами мінімальної зарплати, або 47,2 тис. гривень, на час карантину.
  • Водночас у внесеному Кабміном до Верховної Ради законопроєкті про зміни до держбюджету на 2020 рік передбачено з 1 квітня і до завершення карантину обмежити зарплату і грошове забезпечення працівників бюджетних установ 10 розмірами мінімальної зарплати, або 47,2 тис. гривень.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші до зарплати

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua