НБУ надав банкам 2,4 млрд грн рефінансування на 1-5 років на дебютному тендері в п'ятницю


НБУ надав банкам 2,4 млрд грн рефінансування на 1-5 років на дебютному тендері в п'ятницю

Національний банк України (НБУ) надав банкам 2,4 млрд грн рефінансування на термін від року до п’яти років на дебютному тендері в п’ятницю.

Про це повідомив глава Нацбанку Яків Смолій.

“Сьогодні пройшов перший тендер, де банки отримали 2,4 млрд грн на різні терміни від одного року до п’яти років. Це перший тендер і ми будемо його проводити щомісяця”, – сказав він під час виступу на засіданні комітету Верховної Ради з питань фінансів в п’ятницю.

Раніше повідомлялося, з 2015 по 2019 рік частка готівки щодо валового внутрішнього продукту (ВВП) знизилася з 17,8% до 9,7% станом на початок 2020 року. Про це йдеться в річному звіті Національного банку України.

“За останні п’ять років рівень готівки в економіці зменшився з 17,8% до 9,7% на початку 2020 року. Зате кількість і обсяг безготівкових розрахунків зростає. Українці все частіше розраховуються картками в магазинах, роблять перекази з картки на картку. Безготівкові операції становлять половину – 50,3% – всіх операцій з платіжними картками”, – повідомив регулятор.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua