Зміни у складі Наглядової ради Альфа-Банку Україна


Зміни у складі Наглядової ради Альфа-Банку Україна

Рішенням загальних зборів акціонерів Альфа-Банку Україна, яке відбулося 30 квітня 2020 року, було внесено зміни до складу Наглядової ради банку. Зокрема, прийнято рішення про уведення до її складу Володимира Воєйкова як нового члена Наглядової ради банку.

Роман Шпек, Голова Наглядової ради Альфа-Банку Україна, та інші члени Наглядової ради були переобрані загальними зборами акціонерів на новий термін.

Володимир Воєйков, який увійшов до складу Наглядової ради Альфа-Банку Україна як представник компанії ABH Ukraine Limited, має багаторічний досвід роботи в галузі фінансів і банківської діяльності. Свою кар’єру в банківській галузі Володимир Воєйков почав у 1996 році. До призначення членом Наглядової ради Альфа-Банку Україна пан Воєйков займав вищі управлінські та керівні посади у великих банках, де в різний час відповідав за розвиток малого і середнього бізнесу, корпоративні продажі, аналіз корпоративного ринку, продаж кредитних продуктів.

Володимир Воєйков приєднався до міжнародної команди ABH Holdings S.A. у 2018 році. На даний час є директором середнього бізнесу, членом Правління Альфа-Банку (Росія).

Актуальна інформація про склад Наглядової ради Альфа-Банку Україна розміщено за посиланням.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua