Продаж арештованого майна поповнила бюджет майже на 400 млн грн


Продаж арештованого майна поповнила бюджет майже на 400 млн грн

З початку карантину на електронному майданчику OpenMarket державного підприємства “Система електронних торгів арештованим майном”(СЕТАМ) реалізували 1143 лоти на суму 375,81 млн грн, повідомила пресслужба Міністерства юстиції України.

В. о. гендиректора держпідприємства Олександр Мамро зазначив, що для замовників, завдяки високій конкуренції на аукціонах, додатково заробили понад 110 млн грн.

“Така статистика доводить, що карантин для нас – це дійсно не канікули, і СЕТАМ продовжує ефективно виконувати свою роботу і наповнювати бюджет”, – зазначив він.

За час карантину держпідприємство досягло наступних результатів:

7764 лоти з арештованим майном від державної виконавчої служби України та приватних виконавців виставлено на торги; 2897 листів і звернень отримано та опрацьовано; 1297 нових користувачів зареєстровано в системі; 659 лотів виставлено на торги від банків-партнерів для добровільної реалізації.

З 18 березня більша частина співробітників держпідприємства працюють дистанційно, відповідно до вимог щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua