Facebook почала тестування "інтернету для малозабезпечених"


Facebook почала тестування "інтернету для малозабезпечених"

Компанія Facebook разом з чотирма операторами мобільного зв’язку почала тестувати в Перу сервіс Discover. Програма, яку можна встановити на комп’ютер або Android-пристрій, дозволяє отримати доступ до тестових версій сайтів, але фото і відео недоступні, повідомляє Naked science.

Програма дозволяє економити трафік і надавати доступ до інтернету максимально великій кількості малозабезпечених людей. Завдяки Discover, жителі Перу зможуть отримати 10 безкоштовних мегабайт інтернету на день. Цей ліміт встановили в Facebook, а не мобільні оператори. Надалі трафік на одну людину може бути переглянутий.

“Під час кризи суспільної охорони здоров’я, викликаної коронавірусом, ми вважаємо, що особливо важливо дослідити способи допомогти людям залишатися на зв’язку і розширити доступ до медичної інформації та інших ресурсів в інтернеті. В рамках нашої постійної роботи із забезпечення доступу людей до точної медичної інформації ресурси про здоров’я і коронавірус отримають місце на домашній сторінці Discover”, – говорить Йоав Зеєві, менеджер з продуктів у Facebook.

Discover – далеко не єдина ініціатива Facebook з надання безкоштовного інтернету. Компанія також розвиває проект Internet.org, який дає доступ до обмеженої кількості веб-ресурсів в 65 країнах. На території Індії вже працює програма Express Wi-Fi, яка дозволяє великим споживачам трафіку ділитися інтернетом.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua