Держвиконавець хоче стягнути з Приватбанку 250 мільйонів доларів на користь Суркісів


Держвиконавець хоче стягнути з Приватбанку 250 мільйонів доларів на користь Суркісів

Держвиконавець хоче стягнути з Приватбанку більше 250 мільйонів доларів за рішенням Печерського райсуду від 09.02.17. Банк звернувся до правоохоронних органів, суду та на ім’я голови Мін’юсту з вимогою надати правову оцінку таким діям.

Про це повідомляє прес-служба банку.

Зазначається, що банк 5 травня отримав від держвиконавця Печерського відділу державної виконавчої служби Мін’юсту 4 нові постанови про відкриття виконавчих проваджень щодо стягнення з банку на користь Суркісів більше 250 млн доларів.

“Враховуючи, що державним виконавцем продовжуються вчинятися незаконні дії при примусовому виконанні ухвали Печерського райсуду від 09.02.2017, Приватбанк звернувся із заявами до правоохоронних органів, Печерського райсуду м. Києва та на ім’я міністра юстиції з вимогою надати правову оцінку діям державного виконавця”, – заявили у банку.

“За дивним збігом обставин, не зважаючі на існування автоматизованої системи розподілу справ, всі виконавчі провадження були відкриті тим же державним виконавцем Печерського ВДВС Мінюсту, що звернувся до Печерського райсуду за роз’ясненням ухвали 2017 року. Певні дії саме цього виконавця стали підставою для численних скарг Приватбанку, що досі проігноровані”, – підкреслили у Приватбанку.

Раніше міністр юстиції Денис Малюська заявив, що за три роки шанси братів Суркісів отримати від Приватбанку понад 250 млн доларів не змінились та залежать від банку.

Велика Палата Верховного Суду узгодила 15 червня датою наступного засідання у справі щодо законості конвертації 1 млрд грн рахунків сім’ї Суркісів під час націоналізації Приватбанку.

Довідка Finance.ua:

 • 27 квітня Верховний суд відклав розгляд справи щодо законості конвертації 1 млрд грн рахунків сім’ї Суркісів під час націоналізації Приватбанку через тиск на суддів.
 • До цього, генеральний прокурор Ірина Венедиктова записала відеозвернення, в якому пояснила особливості справи “Приватбанку” і зазначила, що її офіс відстоює 1 млрд грн активів держави. У суді визнали це звернення втручанням в їх діяльність.
 • 25 лютого Печерський районний суд зобов’язав Приватбанк заплатити депозити офшорним компаніям братів Суркісів на суму понад 200 млн доларів.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:ПриватБанк
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua