Уряд виділив понад 11 млн грн на придбання житла людям, чиї оселі згоріли в лісових пожежах


Уряд виділив понад 11 млн грн на придбання житла людям, чиї оселі згоріли в лісових пожежах

Кабінет міністрів України виділив 11,2 млн грн для придбання житла сім’ям, будинки яких зруйновані пожежею в Житомирській області, повідомляє урядова прес-служба.

«Уряд не залишає сам на сам з бідою людей, які втратили свої домівки через пожежу, що виникла в середині квітня на Житомирщині. На сьогодні пожежі у лісових масивах на території Лугинського та Олевського районів локалізовані. А люди зможуть отримати нове житло. Ми виділяємо кошти на придбання модульних будинків», – наголосив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Гроші виділяються з резервного фонду державного бюджету Житомирській облдержадміністрації. Передбачено, що для постраждалих буде придбано 10 модульних житлових будинків загальною площею 668,2 кв. м.

Крім того, уряд прийняв рішення про виділення з резервного фонду державного бюджету 45,3 млн грн на ліквідацію наслідків пожеж на території Житомирської області. Зокрема, Міністерству внутрішніх справ (для ДСНС) – 7 665 000 грн та Міністерству енергетики та захисту довкілля (для Державного агентства лісових ресурсів) – 37 670 000 грн.

Зазначається, що за ці кошти, в тому числі, буде закуплено пожежно-технічне оснащення, протипожежне обладнання, засоби пожежогасіння тощо.

Як повідомлялося, на території Житомирської області 16 квітня 2020 року виникла лісова пожежа, яка поширилася на території 8 лісових господарств. Загальна площа пожежі становила близько 30 000 гектарів.

До гасіння залучалось 1069 чоловік та 156 одиниць техніки, у тому числі три літаки АН-32П, якими здійснювалося скидання до 150 тонн води на добу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua