Stolitsa Group завершить купівлю ще 54,25% ринку "Столичний"


Stolitsa Group завершить купівлю ще 54,25% ринку "Столичний"

Група компаній Stolitsa Group має намір звернутися до Антимонопольного комітету України із заявою про надання дозволу на придбання контролю над компанією “ринок сільськогосподарської продукції “Столичний”.

Про це йдеться в заяві групи компаній Stolitsa Group.

Група компаній Stolitsa Group протягом трьох місяців завершить придбання 54,25% статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю “ринок сільськогосподарської продукції “Столичний”, у зв’язку з чим звертається до Антимонопольного комітету України із заявою про надання дозволу на набуття контролю відповідно до вимог чинного законодавства.

У січні 2019 року група компаній Stolitsa Group підписали з Олександром Стельмахом, який є бенефіціарним власником 54,25% статутного капіталу товариства з обмеженою відповідальністю “ринок сільськогосподарської продукції “Столичний”, угоду про викуп частки, що належить йому як бенефіціарному власнику.

Основною метою викупу є розширення напрямків діяльності, оздоровлення фінансово-господарського становища ринку сільськогосподарської продукції “Столичний”, а також реструктуризація боргів підприємства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua