На отримання допомоги по частковому безробіттю подали заявки майже 4 тис. підприємців


На отримання допомоги по частковому безробіттю подали заявки майже 4 тис. підприємців

Уряд виділив 4,7 млрд грн на програму підтримки по частковому безробіттю. Станом на 6 травня вже отримано 3763 заявок від підприємців.

Про це заявив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

«Малі та середні роботодавці, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин, можуть звернутися до своїх регіональних центрів зайнятості і отримати кошти на виплати зарплат їхнім працівникам. Станом на сьогодні вже отримано 3763 заявок від підприємців», – ідеться в повідомленні.

За його словами, наразі проходять обговорення щодо вдосконалення цієї програми, а саме збільшення кола тих, хто потребує таку підтримку і зможе її отримати.

«Ми чуємо бізнес. Ми розуміємо ситуацію. В щоденному режимі ми ведемо діалог з підприємцями в рамках Координаційної ради з питань розвитку мікро- та малого підприємництва. Зустрічаємося з профільними асоціаціями. Ми намагаємося зважено реагувати на запити, дотримуючись балансу між збереженням економіки і збереженням здоров’я людей», – зазначив Ігор Петрашко.

Нагадаємо, розмір допомоги з часткового безробіття за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, із розрахунку 2/3 тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати.

Для отримання допомоги роботодавець звертається до територіального органу державної служби зайнятості за місцем реєстрації його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, протягом 30 календарних днів з дня зупинення (скорочення) діяльності.

Довідка Finance.ua:

Щоб отримати допомогу, необхідно надати такі документи:

  • заяву у довільній формі, в якій, зокрема, зазначається інформація про належність роботодавця до суб’єктів малого або середнього підприємництва відповідно до Господарського кодексу України та до якої додаються засвідчені роботодавцем копії підтвердних документів щодо середньої кількості працівників та доходу роботодавця за календарний рік, що передує року подання до центру зайнятості документів (за 2019 рік);
  • засвідчену роботодавцем копію наказу із зазначенням дати початку зупинення (скорочення) діяльності;
  • відомості про працівників (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта), в яких виникло право на допомогу по частковому безробіттю на період карантину;
  • видану ДПС довідку про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останні шість місяців, що передують даті зупинення (скорочення) діяльності.

До речі, якщо вас цікавить швидка позика до зарплати, за допомогою порталу Finance.ua можна підібрати для себе оптимальні умови.

Хочу отримати гроші онлайн

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua