Microsoft взялася прискорити цифрову трансформацію Польщі - виділить $1 млрд


Microsoft взялася прискорити цифрову трансформацію Польщі - виділить $1 млрд

Microsoft повідомила про намір інвестувати мільярд доларів у “прискорення інноваційного розвитку та цифрової трансформації” Польщі.

Відповідний інвестиційний план називається Polish Digital Valley і розрахований на наступні сім років — з 2020-го по 2027-й рік. Його основа – будівництво в Польщі нового локального центру обробки даних, який стане частиною глобальної Хмари Microsoft.

Центр обробки даних і супутні ініціативи забезпечать стартапам, підприємцям, підприємствам і польському уряду доступ до передових хмарних сервісів і офісних інструментів корпоративного рівня (Microsoft Azure, Microsoft 365, Dynamics 365, Power Platform та інші). Microsoft вже підписала угоду про стратегічне партнерство з місцевим постачальником хмарних обчислень Chmura Krajowa з метою досягнення всіх поставлених цілей.

Microsoft розраховує залучити до свого масштабного плану з діджиталізації Польщі приблизно 150 000 осіб, включаючи IT-фахівців, викладачів і студентів, щоб за допомогою сучасних цифрових технологій допомогти організаціям змінитися в кращий бік. Програма розвитку включає проведення курсів навчання, освітніх семінарів та хакатонів з метою розвитку відповідних навичок. Серед предметних областей – Інтернет речей, машинне навчання та штучний інтелект.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua