67% громадян України, які виїхали з Польщі через карантин, хочуть повернутися назад (дослідження)


67% громадян України, які виїхали з Польщі через карантин, хочуть повернутися назад (дослідження)

Лише 16% українців, які перебувають у Польщі цікавляться вакансіями – це в 2 рази менше, ніж місяць тому. Тоді як ті, хто зараз знаходиться в Україні – максимально цікавляться будь-якими можливостями легально виїхати на роботу в Польщу і вакансіями, що існують.

Про це свідчать дані аналізу компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal (Польща).

«Все частіше звертаються з України та запитують, як перетнути кордон, чи можливо отримати робочу візу і чи є зараз робота в Польщі», – заявляє генеральний директор компанії з міжнародного працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич.

Однак, за його словами, зараз перетнути кордон можуть лише громадяни України, які мають чинний дозвіл на роботу в Польщі.

З 4 травня польські консульства частково відновлюють видачу робочих віз, але поки тільки для роботи в сільському господарстві і міжнародних перевезеннях.

Скільки українців цікавляться роботою в Польщі:

  • запит українців на повернення в Польщу тільки збільшується – 67% громадян України, які виїхали з Польщі через карантин, хочуть повернутися назад;
  • третина українців, які залишилися в Польщі на час епідемії, продовжують цікавитися про можливість і далі працювати по безвізу, побоюючись депортації. Нагадаємо, що польський уряд прийняв рішення про автоматичне продовження віз і дозволів на тимчасове перебування і роботу, а також перебування за біометричними паспортами на 30 днів від дня закінчення епідемії.

Довідка Finance.ua:

  • Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наполягає, що зацікавлені в українських працівниках роботодавці за кордоном повинні укладати контракт не менше ніж на три місяці.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua