У заробітчан контракти повинні бути щонайменше на три місяці - Шмигаль


У заробітчан контракти повинні бути щонайменше на три місяці - Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль наполягає, що зацікавлені в українських працівниках роботодавці за кордоном повинні укладати контракт не менше ніж на три місяці.

Про це він сказав в ефірі Українського радіо 5 травня.

“Сьогодні криза в світі зробила працівників з України надзвичайно затребуваними, і сьогодні компанії з Європи, європейські представники урядових організацій звертаються до України з проханням допомогти з людьми в різних сферах економіки… Ми говоримо про те, що контракти повинні бути щонайменше три місяці, бо для України важливо зупинити так званий туризм, коли людина буде їздити на два тижні і менше туди-назад, то це буде дуже швидкий канал привозу в Україну коронавірусу”, – сказав Шмигаль.

Читайте також: Експерти розповіли, що чекає в Європі на українських заробітчан після карантину

Таким чином, за словами Шмигаля, уряд хоче подбати і про людей, які поїдуть заробляти гроші в Європу і отримають там цивілізовані умови, і про українців, які залишаються в Україні.

Шмигаль також відповів на закиди на адресу уряду про «рабство» в цій ситуації.

“Рабство – це коли українці жили в бараках або підвалах без вентиляції, коли не отримували офіційної зарплати, коли їх викидали з роботи і не забезпечували елементарних умов соціального та медичного захисту. Це було рабство. Сьогодні ми чи не вперше отримали можливість гідно представляти наших людей на ринку праці в Європі, коли ми можемо забезпечити гідні, відповідні умови”, – заявив Шмигаль.

Він зауважив, що йдеться, в тому числі, про належні умови для медичного страхування, забезпечення лікування, проживання, повернення українців додому.

Довідка Finance.ua:

  • Українцям пропонуватимуть роботу на період карантину з оплатою праці до 8 тис. гривень.
  • В Україні запустять кредитні програми, в тому числі іпотечні, щоб допомогти працівникам, які через пандемію коронавірусу повернулися в країну.
  • Раніше Президент розповів про нову державну програму для всіх українців, які проживають за кордоном. Нова державна програма “Повертайся і Залишайся”, перший етап програми – доступні кредити для власної справи.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua