У МОН розповіли, хто зможе змінити місце проходження ЗНО


У МОН розповіли, хто зможе змінити місце проходження ЗНО

Абітурієнти зможуть змінити місце, яке вказували при реєстрації, з 6 по 18 травня, заявили в Міносвіти.

Деяким учасникам ЗНО-2020 дозволили змінити місце його проходження. Про це повідомила пресслужба Міносвіти в понеділок, 4 травня.

“З 6 до 18 травня можна буде змінити вказане при реєстрації для участі у ЗНО місце його проходження. Таку можливість надає Міністерство освіти і науки учасникам, місце проживання та навчальний заклад яких знаходяться в різних областях, або на відстані понад 150 кілометрів один від одного”, – сказано в повідомленні.

Нове місце може бути в населеному пункті, максимально наближеному до місця проживання або перебування учасників.

Змінити місце проходження ЗНО учасники можуть, звернувшись до керівника свого навчального закладу та вказавши місце та час проходження сесії ЗНО. У свою чергу керівники навчальних закладів повинні внести зміни до реєстраційних даних.

Нагадаємо, що раніше Міносвіти закликало готуватися завершити навчальний рік Дистанційно. Перспективи повернення в школи поки що не проглядаються у зв’язку з продовженням карантину, заявила голова відомства.

Також повідомлялося, що в МОН розповіли про особливості ЗНО-2020 в умовах пандемії. Тестування можуть перенести на серпень-вересень, а проводити його будуть в засобах індивідуального захисту.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua