Коломойський планує звертатися до ЄСПЛ після ухвалення банківського законопроєкту


Коломойський планує звертатися до ЄСПЛ після ухвалення банківського законопроєкту

Колишній власник Приватбанку, олігарх Ігор Коломойський після ухвалення банківського законопроєкту планує звертатися до Європейського суду з прав людини.

“Мене пограбували, цей закон (“антиколомойський” – ред.) закриває мені можливості на час судитися в Україні, тобто можливості на відновлення справедливості вичерпані, і я можу звертатися до Європейського суду. Портнов, до речі, з цього приводу зробив коментар якось. Напевно, я до нього звернуся, щоб він нас обслуговував. І отримаємо вирок Європейського суду, що націоналізація була незаконною, треба все повернути” – заявив він.

“Коли ухвалять закон (банківський – ред.), тоді вже буду звертатися. Ми обговорювали так, побіжно. Чому до нього? Він має великий досвід з 2014 року, він себе захищав, ще у нього були клієнти в його адвокатському об’єднанні, і він все виграв”.

Коломойський також стверджує, що він не має відношення до рекордної кількості правок в документі.

Коментуючи заяву директора НАБУ Артема Ситника про можливе оголошення підозр у справі Приватбанку, олігарх зазначив, що його прізвище не згадувалося директором НАБУ, а він сам зацікавлений в об’єктивному розслідуванні справи.

“По-перше, я стверджую, що гроші ніхто не вкрав, а якщо вкрали, то покажіть, куди їх поділи. Якщо ж не вкрали, то держава відібрала у мене підприємство, на яке витратило певні кошти. Держава 153 або 147 мільярдів поклала в установчий фонд. Вони нікуди не поділися, вони як лежали, так і лежать. За цей час заробили 60 мільярдів безпосередньо дивідендів і 15 або 20 мільярдів отримано податків. Тобто половина з вкладеної суми вже повернулася…” – сказав він.

У мене просто забрали курку, яка несла золоті яйця, і розповідають колишнім власникам, що її неправильно годували, що якби годували правильно – несла б платинові”.

Верховна Рада підтримала розгляд у другому читанні так званого “антиколомойського” законопроєкту про банки за особливою процедурою, що дозволить швидше його розглянути.

Фінансовий комітет Верховної ради розглянув всі 16 335 поправок до “антиколомойського” законопроєкту про банки і порекомендував депутатам підтримати законопроєкт у другому читанні. На розгляд поправок знадобилося 4 дні, норми стосуються справи Приватбанку не змінилися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua