Нова бета-версія iOS 13 полегшує розблокування iPhone при носінні маски


Нова бета-версія iOS 13 полегшує розблокування iPhone при носінні маски

Остання бета-версія iOS 13 включає поліпшення, орієнтоване на тих користувачів, які в умовах пандемії коронавірусної інфекції змушені тривалий час носити маску на обличчі.

Зазначається, що мобільна операційна система отримала доопрацьований екран блокування. Тепер, замість постійних спроб розпізнати обличчя за допомогою Face ID (цей процес не відбувається при носінні маски або респіратора), iOS тепер пропонуватиме можливість ручного введення пароля після жесту прогортування вгору від нижньої частини екрана.

Це нововведення буде корисним для власників iPhone без фізичної кнопки Home, які часто перебувають на вулиці або по роботі змушені повсякчас носити маску або респіратор. Зараз їм доводиться робити кілька спроб розблокувати смартфон, бо операційна система наполягає саме на біометричній ідентифікації. І лише через 10-15 секунд і кількох спроб виклику інтерфейсу для введення коду їм вдається розблокувати пристрій.

Крім поліпшень у плані біометричної ідентифікації, Apple внесла і деякі інші зміни в роботу iOS 13. Зокрема, покращено роботу відеодзвінків FaceTime, що стосується роботи зі звуком при групових дзвінках.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua