Кабмін розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%»


Кабмін розширив можливості програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Кабінет Міністрів уточнив категорію суб’єктів підприємництва, які зможуть стати учасниками програми «Доступні кредити 5-7-9%», та зняв обмеження щодо максимальної суми кредиту для рефінансування під нульову процентну ставку.

Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 29 квітня, на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

“Уряд підтримав пропозицію Міністерства фінансів уточнити категорію суб’єктів підприємництва, які зможуть стати учасниками програми «Доступні кредити 5-7-9%» та зняти обмеження щодо максимальної суми кредиту для рефінансування під нульову процентну ставку”, – ідеться в повідомленні.

Що зміниться:

  • отримати рефінансування в рамках антикарантинного пакету під нульову процентну ставку, яким було доповнено програму 15 квітня 2020 року, зможуть суб’єкти підприємництва, чий річний дохід не перевищував 10 мільйонів євро. Знімається обмеження щодо максимальної суми кредиту на таке рефінансування. Обмежується лише сума державної підтримки, що надається суб’єкту підприємництва, яка сукупно не може перевищувати за будь-який трирічний період 200 тис. євро;
  • позичальники отримують можливість рефінансувати свої діючі кредити за ставкою 3%, 5%, 7% або 9% річних (залежно від категорії кредиту) на термін до 5 років у сумі до 3 мільйонів гривень;
  • бізнес отримає змогу оформити відстрочку зі сплати не лише тіла кредиту, але й відсотків на обслуговування позики. Така відстрочка може сягати 9 місяців і залежить від мети надання державної підтримки.

Сьогодні отримати позику за програмою «Доступні кредити 5-7-9%» можна в чотирьох банках державного сектору – ПриватБанк, Ощадбанк, Укргазбанк, УкрЕксімБанк та трьох комерційних банках – «Львів», «Альянс» та «ПУМБ».

Важливо, що кредити за новими правилами мікро- та малий бізнес зможе отримати одразу після внесення Радою Фонду відповідних змін до Програми «Доступні кредити 5-7-9» та оновлення угод Фонду з банками-партнерами.

Довідка Finance.ua:

  • Державна кредитна програма «Доступні кредити 5-7-9%» запроваджена за ініціативи Президента України з метою спрощення доступу мікро- та малого бізнесу до банківського кредитування.

Читайте важливі новини та поради, які стануть в нагоді для вашого гаманця, в телеграм-каналі Finance_ukr 🤫

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua