В ООН прогнозують скорочення 195 мільйонів робочих місць через пандемію


В ООН прогнозують скорочення 195 мільйонів робочих місць через пандемію

В ООН оцінили потенційні соціально-економічні наслідки пандемії коронавірусу. Світовий банк попередив, що цьогорічна ситуація може призвести до крайнього зубожіння від 40 до 60 млн осіб, причому Африка на південь від Сахари постраждає найбільше, за нею йде Південна Азія, а Міжнародна організація праці очікує, що еквівалент втрачених робочих місць складе 195 млн.

Світова продовольча програма прогнозує, що 135 млн осіб відчувають голод, ще 130 млн людей перебувають на межі голоду.

В ООН забезпечують стратегію термінових соціально-економічних заходів реагування, засновану на п’яти найважливіших елементах: захист служб і систем охорони здоров’я; соціальний захист і основні послуги; захист робочих місць і малих і середніх підприємств, а також найбільш вразливих виробничих суб’єктів; макроекономічні заходи та багатостороннє співробітництво; соціальна згуртованість і стійкість співтовариства. ООН зібрала $697 млн ​​з $2 млрд, які потрібні для надання гуманітарної допомоги країнам через пандемію коронавірусу, повідомив офіційний представник генсека ООН Стефан Дюжаррік.

План зі збору коштів анонсував 25 березня генсек ООН Антоніу Гутерріш. Він сказав, що гроші підуть бідним країнам світу, які постраждали через поширення вірусу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua