У Болгарії розпочинає роботу делегація міжвідомчої робочої групи з питань запровадження ПДВ-рахунків


Сьогодні до Болгарії (м.Софія) відбула делегація міжвідомчої робочої групи з питань запровадження ПДВ-рахунків. До її складу входять спеціалісти Міністерства фінансів України, Державного казначейства України, Державної податкової адміністрації України та Адміністрації Президента України.

Очолює делегацію директор Департаменту податкової та митної політики Міністерства фінансів України Петро Андрєєв.

Мета візиту – докладно ознайомитись зі специфікою функціонування системи ПДВ-рахунків, яка діє у Болгарії більше року, для розробки ефективного механізму адаптації системи в Україні.

Візит триватиме до 19 березня 2004 року.

11 березня 2004 року, згідно з Указом Президента України та на виконання доручення Першого віце-прем’єр-міністра, Міністра фінансів України Миколи Азарова, Мінфін разом із Мінекономіки, ДПАУ, Держказначейством, Держмитслужбою, Мінюстом, за участі Національного банку України опрацювала остаточний варіант постанови Кабінету Міністрів України, якою планується затвердити Порядок запровадження системи окремих поточних рахунків для розрахунків з ПДВ. Нині документ знаходиться на візуванні у профільних міністерствах і відомствах, після чого буде поданий на затвердження уряду.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua