Опалювальний сезон завершено з рекордним запасом газу - Нафтогаз


Опалювальний сезон завершено з рекордним запасом газу - Нафтогаз

Станом на 7 квітня в підземних сховищах газу (ПСГ) України перебувало понад 15,8 млрд куб. м газу. Це майже на 45% більше, ніж рік тому і рекордний обсяг за останні 30 років.

Про це повідомляє пресслужба Нафтогазу.

Відзначається, що найближче до цих обсягів запаси газу в підземних сховищах наближалися в опалювальному сезоні 2008-2009 років. Тоді запаси становили 15,4 млрд куб. м газу.

Всього з початку опалювального сезону 2019-2020 рр. Україна використала 5,98 млрд куб. м ПСГ. Погодні умови дозволили припинити відбір газу з ПСГ і почати сезон закачування газу ще в березні, тоді як у 2019 році закачування почалося у квітні.

“Ми створили значні запаси природного газу у сховищах на випадок зупинки транзиту в 2020 році. Це посилило переговорну позицію України в переговорах про новий контракт на транзит і допомогло домогтися вигідних умов для України. Сьогодні ми стикаємося з новим викликом для енергетичної стабільності, але значні запаси газу в ПСГ допоможуть нам пройти і цю кризу”, – сказав глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Енергетика
Все, що ми знаємо про:Нафтогаз України
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua