"Кузня на Рибальському" оскаржить заборону суду розпоряджатися нерухомим майном


"Кузня на Рибальському" оскаржить заборону суду розпоряджатися нерухомим майном

АТ “Кузня на Рибальському” (Київ) оскаржить в апеляційній інстанції рішення Окружного апеляційного суду Києва (ОАСК) про накладену 7 квітня за позовом фізособи заборону розпоряджатися нерухомим майном.

“На думку адвокатів підприємства, рішення очевидно незаконне. “Кузня на Рибальському” не має жодного відношення до позову громадянки, який вона до того ж ще не подала, а тільки збирається подати. Винагорода так званим “викривачам” за законом виплачується за рахунок бюджету органами Держказначейства. Арешт на нерухоме майно накладено незважаючи на те, що Кодекс адміністративного судочинства такого виду забезпечення позову не передбачає”, – наголошується в повідомленні на сайті заводу.

При цьому підкреслюється, що вимагати арешту майна в подібного роду справах мають тільки правоохоронні органи, а не окремі фізособи.

Пресслужба підкреслює, що для успішного виконання державного оборонного замовлення підприємство планувало і надалі планує брати кредити під заставу майна.

При цьому в пресслужбі нагадують, що суддя Аблов, який виніс рішення, “добре відомий своїми вкрай сумнівними підходами до справ проти учасників Майдану та інших резонансних справ”.

“Неправомірне рішення Аблова не тільки завдає шкоди “Кузні на Рибальському”, яка в умовах економічної кризи і пандемії щосили утримує робочі місця. Воно також, і навіть в першу чергу, б’є по безпеці країни”, – підкреслюють на підприємстві.

Нагадаємо, колишній заступник голови Адміністрації президента Віктора Януковича Андрій Портнов повідомив про те, що “його команда в адміністративному суді змогла заморозити найбільший актив Петра Порошенка – завод “Кузня на Рибальському”, і доклав відповідну ухвалу ОАСК.

Як випливає з ухвали, позов був поданий фізособою (гр. Ісаєвською), яка, зокрема, вказувала на обставини можливої фіктивності угоди купівлі-продажу АТ “Кузня на Рибальському”, укладеної в листопаді 2018 року, а також фактичну спрямованість цього договору на приховування істинного власника за номінальним.

Як повідомлялося, співвласник групи ТАС бізнесмен Сергій Тігіпко восени 2018 року придбав у президента Петра Порошенка АТ “Завод “Кузня на Рибальському”. (раніше – ПАТ “Ленінська кузня”) – одне з відомих на ринку підприємств судпрому України.

До середини листопада 2018 року основним акціонером ПрАТ з пакетом в 73,9067% акцій приватизованого в 1995 році суднозаводу виступало ПАТ ЗНКІФ “Прайм Ессетс Капітал” (раніше – “Фонд “Петра Порошенка”, Київ), другим за величиною акціонером з пакетом в 20,1280% акцій виступав ПАТЗНКІФВІК”, що сконцентрував активи народного депутата Ігоря Кононенка.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua