Участь юросіб в обігу земель і своєчасний референдум визначить кінцевий успіх реформи землі - IFC


Участь юросіб в обігу земель і своєчасний референдум визначить кінцевий успіх реформи землі - IFC

Участь юридичних осіб у обігу земель і проведення своєчасного референдуму щодо участі іноземців визначить кінцевий успіх земельної реформи та її вплив на економіку України, вважає регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар.

IFC, член групи Світового банку, вітає прийняття закону про обіг земель українським парламентом. Це важливий крок на шляху розблокування значних інвестицій в аграрний сектор, збільшення сільськогосподарського виробництва з більшою доданою вартістю і сприяння доступу фермерів до фінансування. Однак є необхідність прийняття додаткових законодавчих актів для забезпечення прозорості та ефективності роботи ринку землі”, – сказав Пеллмар в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

“Крім цього, саме реалізація участі юридичних осіб в обігу земель для посилення конкуренції, ослаблення обмежень по кількості землі для купівлі і своєчасне проведення референдуму щодо участі іноземців визначатимуть кінцевий успіх реформ і вплив її на економіку України”, – додав він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Аграрний ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua