Купуйте валюту в мобільному додатку ПУМБ Online


Купуйте валюту в мобільному додатку ПУМБ Online

Відтепер для клієнтів Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) доступний сервіс валютообміну онлайн прямо у мобільному додатку ПУМБ Online. Послуга передбачає купівлю/продаж валют за курсом, визначеним банком на відповідний день.

Щоб скористатися послугою валютообміну, клієнту потрібно мати два рахунки ПУМБ: гривневий та валютний (в доларах США, євро або польських злотих). Власники кредитних карток ПУМБ можуть купувати валюту онлайн також за кредитні кошти: для цього в полі «Звідки» потрібно обрати кредитну картку.

Для виконання операції валютообміну потрібно:

  • на головній сторінці обрати меню «Перекази» → «Обмін валют»
  • вказати суму та валюти
  • обрати рахунок, з якого буде здійснене списання коштів у валюті продажу та рахунок, на який буде здійснене зарахування коштів у валюті покупки.

«Ми запускаємо послугу валютообміну онлайн саме тоді, коли вона, мабуть, найбільше затребувана. Тепер всі клієнти ПУМБ, в яких є необхідність купити чи обміняти валюту, можуть це зробити в кілька кроків не виходячи з дому. Купити онлайн можна три найбільш популярні валюти – долари США, євро та злоті», – прокоментував Директор департаменту розвитку Digital бізнесу та дистанційних каналів ПУМБ Михайло Сергієнко.

Щоб нова опція з’явилася в ПУМБ Online, потрібно оновити мобільний додаток.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua