Відсутність профільного міністра посилює кризу в енергетиці - ЄБА


Відсутність профільного міністра посилює кризу в енергетиці - ЄБА

Бізнес просить владу якнайшвидше призначити міністра енергетики та захисту навколишнього середовища, оскільки відсутність профільного міністра посилює кризову ситуацію в енергетичній галузі, сказано в повідомленні Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА).

У Енергетичному комітеті Асоціації зазначають, що відсутність голови галузі вже призвела до посилення і так кризової ситуації в енергетиці, і вони звертаються до президента Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова і прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з проханням якнайшвидше призначити професійну кандидатуру міністра енергетики та захисту навколишнього середовища, щоб вивести галузь з небезпечної ситуації”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що в системно важливій галузі економіки України досі не призначений профільний міністр, який повинен бути відповідальним за всі ухвалені рішення щодо забезпечення безперебійної роботи паливно-енергетичного сектору в умовах надзвичайної ситуації, вирішити “довірусні” проблеми галузі і представити план дій щодо подальших заходів виходу енергетичного сектору із занепаду.

Зокрема, на думку бізнесу, мають бути ухвалені рішення про незастосування санкцій до постачальників енергоресурсів (електроенергії та газу) та операторів газорозподільних мереж за невиконання своїх зобов’язань перед власними контрагентами в умовах карантину. Оскільки раніше уряд обмежив застосування штрафних санкцій і відключень від послуг споживачів у разі оплати не в повному обсязі або несплати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua