До законопроекту про банківське регулювання подано близько 6 тисяч поправок


До законопроекту про банківське регулювання подано близько 6 тисяч поправок

Заступник голови фракції “Голос” Ярослав Железняк повідомив, що до законопроекту про банківське регулювання, який 30 березня Верховна Рада прийняла в першому читанні, подано вже близько 6 тисяч поправок.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

“Ну що, поки станом на зараз у нас уже близько 6 тисяч поправок до банківського закону і, судячи з темпу, то фінальна цифра дотягне до 8-8,5 тисячі поправок (хоча я досі вірю в потенціал колег і цифру 10К+)”, – зазначив Железняк. Він додав, що цей обсяг тексту “ще фізично важко звести”, тому очікувати засідання профільного парламентського комітету “раніше середи, напевно, не варто”.

30 березня Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності (№2571-д), необхідний для початку реалізації нової програми співпраці України з Міжнародним валютним фондом.

Законопроект передбачає невідворотність процесу виведення банку з ринку, оскільки відповідне рішення Національного банку не можна буде скасувати або призупинити за рішенням суду. Водночас, документ чітко визначає передумови і процедуру отримання колишніми власниками виведених з ринку банків компенсацій, якщо вони доведуть в суді незаконність рішення НБУ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua