Основні рішення ПУМБ в сфері кредитування малого бізнесу на період карантину


Основні рішення ПУМБ в сфері кредитування малого бізнесу на період карантину

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) впроваджує ряд заходів для підтримки клієнтів сегменту малого бізнесу.

  • Для клієнтів, бізнес яких зазнав найбільшого впливу від введених обмежувальних заходів, банк прийматиме рішення щодо реструктуризації кредитів, зокрема перенесення погашення тіла кредиту та частини процентів на наступні 3-6 місяців рівними частинами та/або пролонгацію договорів, термін дії яких закінчується. У кожному окремому випадку банк оцінюватиме та враховуватиме ступінь впливу несприятливих факторів на бізнес і всі рішення прийматиме індивідуально згідно запиту клієнта.
  • Починаючи з 25 березня 2020 року і до кінця дії карантину ПУМБ скасовує нарахування пені та штрафів за несвоєчасне погашення кредиту та процентів.
  • Окрім дистанційних каналів обслуговування та сервісів, які банк рекомендує використовувати з метою мінімізації відвідувань відділень, в кредитуванні ПУМБ запроваджує онлайн обмін документами та підписання договорів (угод) з використанням кваліфікованого електронного підпису (крім документів, які, згідно законодавства, вимагають нотаріального посвідчення).
  • Виїзні перевірки бізнесу та моніторинг застави на весь період дії карантину скасовані. За необхідності, моніторинг застави може проводитись дистанційно за наданими фотографіями від клієнта.

У разі виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтесь до Центру обслуговування корпоративних клієнтів (з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00), за телефонами:

- 0 800 501 275 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

- (044) 290 93 11 (для міжнародних дзвінків, згідно з тарифами операторів).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua