Підключайте інтернет-еквайринг Concord Pay і отримайте перші 50 000 грн без комісії


CONCORDBANK випустив нову акцію для всіх онлайн підприємців, яка допоможе не лише обійти всіх найближчих конкурентів, а й врятувати та зберегти ваш бізнес за допомогою інноваційного впровадження від нашого банку — інтернет-еквайринга Concord Pay.

Інноваційне рішення інтернет-еквайринг Concord pay від CONCORDBANK – це швидкі оплати за допомогою яких платежі на сайті вашого інтернет-магазину збільшаться, а налаштування процесу online-розрахунків через інтернет-еквайринг Concord Pay займатиме менше ніж 15 хвилин вільного часу.

Щоб стати учасником акції вам потрібно до 13 квітня 2020 року залишити заявку на підключення інтернет-еквайрингу Concord Pay від CONCORDBANK. Після підключення кожен учасник акції автоматично отримує 0 % комісії за всі оплати через Concord Pay загальною сумою в 50 000 UAH (п’ятдесят тисяч гривень).

Зазначимо, що після завершення терміну, на який учаснику акції надається пільговий тариф, автоматично встановлюється тариф, який є одним з найнижчих тарифів у країні, всього – 2,4 %.

Щоб стати учасником акції натисніть сюди і залишайте online заявку для підключення інтернет-еквайрингу Concord Pay від нашого банку.
Після того, як ваша заявка буде розглянута, представник CONCORDBANK зв’яжеться з вами, аби розповісти про всі деталі акції та відповісти на ваші запитання.

Детальніше про акцію читайте тут.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Фінтех і Картки
Все, що ми знаємо про:Конкорд
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua