Microsoft представила поліпшену версію віртуальної реальності для сліпих (відео)


Microsoft представила поліпшену версію віртуальної реальності для сліпих (відео)

Microsoft представила поліпшену версію віртуальної реальності для сліпих. У ній користувачі можуть рухати віртуальною палицею не тільки в горизонтальній площині, але і піднімати і опускати її. Це дозволило майже всім учасникам тестування пройти необхідну ділянку без зіткнень.

Про це йдеться в повідомленні Microsoft Research.

Вперше корпорація представила віртуальну реальність для сліпих і слабозорих людей в 2018 році – вона отримала назву Canetroller. Основний елемент системи – палиця, за допомогою якої користувач контактує з середовищем і визначає наявність перешкод в ній.

У палицю вмонтований вібромотор, який змушує її зупинятися при зіткненні з перешкодою. При контакті з тим чи іншим типом поверхні система передає користувачеві її специфічний звук — наприклад, як звучать кроки при ходьбі по тротуарній плитці або по асфальту.

Основним обмеженням системи було те, що палицю можна було рухати тільки в горизонтальній площині. Це сильно ускладнювало навігацію у великому просторі.

У новій версії дослідники розширили можливості палиці – тепер їй можна рухати як горизонтально, так і вертикально, а також підтягувати до себе. Це, за словами розробників, не тільки розширило діапазон взаємодій, але і дозволило ставити палицю перпендикулярно землі.

Нова система дозволяє імітувати контакт з різними поверхнями за допомогою встановленого в палицю вібромотора і заздалегідь записаного звуку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua