Заборгованість із виплати зарплат: названо найбільш проблемні області (інфографіка)


Заборгованість із виплати зарплат: названо найбільш проблемні області (інфографіка)

Заборгованість з виплати заробітної плати за лютий зросла у 18 регіонах. Найбільше зросли борги перед працівниками Херсонської області – на 52,1%.

Про це повідомляє Економічний дискусійний клуб.

В абсолютному вимірі найвищі суми боргів мають Харківська та Донецька області – 400,7 млн грн та 718 млн грн відповідно. Найменше заборгували працівникам підприємства Чернівецької області – 1,8 млн грн.

У 17 регіонах переважна сума заборгованості – це борг перед працівниками економічно активних підприємств.


Інфографіка: edclub.com.ua

Скільком працівникам заборгували. Загальна кількість працівників економічно активних підприємств, яким не виплатили заробітну плату станом на 01.03.2020, нараховує в цілому по Україні 94,5 тис. осіб, що на 7,6% менше, ніж у попередньому місяці. При чому, 28,2% працівників, яким заборгували заробітну плату, мешкають у Донецькій області.

Середня сума боргу в розрахунку на одного працівника за лютий 2020 року зросла на 1 402 грн і склала 20 тис грн, що на 84,4% більше за середній рівень заробітної плати в Україні за лютий 2020 року.

Найвищу суму боргу за виконану роботу, у розрахунку на одного працівника, зафіксовано у Сумській області, де вона на 01.03.2020 склала 47 981 грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua