В уряді розповіли, як боротимуться з кризою у промисловості


В уряді розповіли, як боротимуться з кризою у промисловості

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко назвав два напрямки, які уряд розвиватиме для того, аби стимулювати українську промисловість.

Про них Петрашко повідомив в ефірі програми «Свобода слова».

Так, за словами міністра, уряд може стимулювати промислове виробництво шляхом здійснення державного замовлення на промислову продукцію.

«Першочергово ми вже працюємо над тим, яким чином долучити державний ресурс, який зараз іде через державні закупівлі, а це 640 млрд грн, через розподіл бюджету, для того, щоб стимулювати виробництво в Україні, даючи замовлення українським чи іноземним компаніям, які мають виробництво або значну локалізацію виробництва в Україні», — заявив Петрашко.

Другий напрям протидії кризі у промисловості — дешеві кредитні ресурси. За словами Петрашка, саме через відсутність доступу до дешевих кредитів українські промисловці програють у боротьбі зі своїми європейськими конкурентами.

«Криза нашої промисловості почалася досить давно, через те, що українські підприємства були позбавлені доступу до адекватних кредитних умов, що суттєво погіршило їхні конкурентні умови з їхніми контрагентами в країнах ЄС чи США», — зазначив міністр.

За його словами, уряд планує розвивати програми дешевого кредитування промисловості, а також співпрацювати з Нацбанком для того, аби забезпечити промисловість доступом до дешевих грошей.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua