Роз’яснення щодо продовження строку карток, термін дії яких закінчується в березні-травні 2020 року


Роз’яснення щодо продовження строку карток, термін дії яких закінчується в березні-травні 2020 року

Шановні клієнти,

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) у зв’язку із впровадженням карантину з метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, а також піклуючись про ваше здоров’я, продовжує обслуговування карток, чий термін закінчується в березні-травні 2020 року.

Для тимчасового продовження дії картки не потрібно йти до відділення ПУМБ, в якому ви зазвичай обслуговуєтеся. Ви можете надалі користуватися карткою, термін якої закінчився, а саме знімати кошти в банкоматах (АТМ) та розплачуватися за допомогою POS-терміналів ПУМБ та інших банків. Ми зробили усе можливе, аби картки з подовженим терміном дії приймали банкомати та POS-термінали усіх банків. Проте, деякі старіші моделі АТМ та POS можуть відмовити у проведенні транзакції. Просимо поставитися до цього з розумінням та скористатися іншим найближчим АТМ чи POS.

Термін обслуговування таких карток буде продовжено до 1 липня 2020 року. По закінченню карантину клієнтам, чий термін дії карток закінчився, потрібно звернутися у відділення ПУМБ і перевипустити картку у стандартному режимі.

Інформація стосується всіх видів карток: кредитних, дебетових (в тому числі зарплатних карток та карток для соціальних виплат).

ВАЖЛИВО! Переказ з картки на картку (Р2Р) ПУМБ чи інших банків, якщо термін дії картки закінчився, поки не можливий. Натомість ми радимо скористатися переказом з рахунку на рахунок. Номер рахунку ви можете подивитися в договорі, мобільній версії або у веб-версії ПУМБ Online

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua