Сплатити за світло за 1 хвилину: зручне рішення ПУМБ для клієнтів YASNO


Сплатити за світло за 1 хвилину: зручне рішення ПУМБ для клієнтів YASNO

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO пропонують зручні рішення для сплати за електроенергію, що особливо корисно та безпечно для здоров’я під час карантину. Достатньо один раз додати свою адресу в ПУМБ Online і щомісяця витрачати менше 1 хвилини на оплату комунальних послуг.

Для користувачів ПУМБ у мобільному додатку ПУМБ Online є можливість оплачувати послуги за домашньою адресою. До своєї домашньої адреси ви можете додати послугу YASNO і сплачувати її у декілька простих кроків. Це дозволить економити час на заповненні реквізитів постачальника при виконанні оплати. Адже, при збереженні адреси лише один раз ви можете виконувати оплату таким чином постійно. Сплата за електроенергію через ПУМБ для клієнтів YASNO здійснюється без комісії.

Щоб виконати оплату, вам потрібно зробити декілька простих кроків: в додатку ПУМБ Online зайти в розділ «Послуги» та додати домашню адресу. Далі знайти необхідну послугу і вказати дані для проведення платежу. Відтепер щоразу для оплати ви натискаєте на цю послугу та проводите платіж.

Нагадаємо, що за потреби ви можете звірити розрахунки за електроенергію через Особистий кабінет на сайті yasno.com.ua.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua