Капіталізація Apple опустилася нижче $1 трлн


Капіталізація Apple опустилася нижче $1 трлн

Капіталізація Apple Inc. (SPB: AAPL) в понеділок опустилася нижче $1 трлн, і єдиною американською компанією з ринковою вартістю вище цієї позначки залишається Microsoft Corp.

Акції Apple Inc. подешевшали за підсумками торгів на 2,1% – до $224,37.

Фондовий ринок США завершив зниженням чергову сесію, не дочекавшись прийняття американськими законодавцями пакету заходів щодо підтримки економіки в умовах пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

Капіталізація Apple перебувала вище $1 трлн з жовтня минулого року. У лютому 2020 року вона наближалася до позначки в $1,4 трлн і з цього моменту впала вже на 31%.

Для порівняння: індекс S&P 500 знизився за той же час на 34%.

Apple стала однією з перших компаній, що заявили про негативний вплив коронавірусу на її звітність. Ще 18 лютого компанія попередила, що її виручка в другому фінкварталі (закінчується 30 березня) не досягне прогнозів через епідемію в Китаї.

Серед американських компаній, капіталізація яких будь-коли піднімалася вище $1 трлн, крім Apple і Microsoft – Alphabet (SPB: GOOG) Inc. і Amazon (SPB: AMZN).com. Ринкова вартість Microsoft за підсумками торгів у понеділок склала $1,03 трлн, Amazon – $947 млрд, Alphabet – $725 млрд.

Ще одна компанія з капіталізацією вище $1 трлн – Saudi Aramco. Ринкова вартість саудівської державної нафтокомпанії, що досягала раніше в цьому році $2 трлн, наразі становить близько $1,5 трлн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua