Названо найкращі програми ПНП і громадянства за інвестиції 2020 року (інфографіка)


Названо найкращі програми ПНП і громадянства за інвестиції 2020 року (інфографіка)

21 березня 2020 року компанія Henley & Partners опублікувала щорічні рейтинги програм отримання посвідки на проживання (ПНП) і громадянства через інвестиції.

Як повідомляє прес-служба компанії, в дослідженні за 2020 рік розглядалися інвестиційні програми отримання ПНП 23 країн.

Цього року в рейтингу з’явилися програми Ірландії, Маврикію і Малайзії. При цьому, як і рік тому, перші три місця посідають Австрія, Португалія та Італія. Всі три країни отримали максимальні позначки за показником безвізового в’їзду в інші країни і дуже високі бали за якість життя і репутацію країни. За вимогами до інвестицій найкращі показники у програм Австрії та Гонконгу.

Найвигідніші умови пропонують програми Таїланду, Малайзії, Греції та Латвії.

Для визначення позиції програми в рейтингу ПНП через інвестиції використовувалися 10 показників: репутація, якість життя, оподаткування, безвізовий в’їзд в інші країни, термін розгляду заяви та якість обробки інформації, комплаєнс, вимоги до інвестицій, загальні витрати, терміни отримання громадянства та вимоги для отримання громадянства.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua