ПУМБ підвищує ставки за депозитами для фізосіб


ПУМБ підвищує ставки за депозитами для фізосіб

З 23 березня 2020 року в Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ) набирають чинності нові ставки за короткостроковими депозитами в усіх валютах.Дохідність вкладів в гривні збільшиться на 2-3% залежно від виду депозиту та строку розміщення. Суттєво збільшиться дохідність вкладів у валюті: розмістити кошти в доларах США на депозиті на вимогу «Вільний» відтепер можна під 2% річних, а в євро – під 1% річних. Наразі ПУМБ пропонує одні з кращих умов для розміщення вкладів в гривні та валюті.

Перегляд депозитних ставок у сторону збільшення – відповідь банку на тенденції останніх тижнів. «Зараз Україна проходить черговий екзамен на витривалість. Багато українців вимушено пішли у відпустки або частково втратили свої доходи в зв’язку із тимчасовим призупиненням роботи підприємств, торгівлельно-розважальних та інших закладів. Розуміючи ситуацію, ПУМБ має максимально підтримати своїх клієнтів: цей непростий шлях ми пройдемо разом. Станом на 20 березня банк вже запровадив всі вимоги нового Закону України №533-ІХ щодо позбавлення клієнтів будь-яких штрафів за не виконання своїх зобов’язань за кредитним договором в березні й травні. Також, додатково до вимог закону ПУМБ розробляє окрему програму реструктуризації кредитів для тих клієнтів, які не зможуть вчасно та в повному обсязі вносити щомісячні платежі за кредитом після «періоду карантину». Паралельно ми готові заохотити й іншу категорію клієнтів, що мають вільні кошти й готові примножити їх. В короткостроковій перспективі дуже складно знайти альтернативу банківскому вкладу. Тому, ми переглянули ставки саме за короткостроковими депозитами, адже в ситуації невизначеності, це найоптимальніше для клієнтів рішення: якщо депозит на вимогу, його у будь який момент можна зняти, якщо депозит строковий – термін від 1 до 3 місяців найбезпечніший період, який дозволить і отримати прибуток, і зберегти доступ до коштів в короткій перспективі», – прокоментував директор департаменту продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ Дмитро Поліщук.

Дохідність депозитів строком від 6 місяців і більше залишається без змін.

Нові ставки для депозитів в національній валюті:

Ставки з урахуванням відкриття в ПУМБ Online та до оподаткування

Нові ставки для депозитів в доларах США:

Ставки з урахуванням відкриття в ПУМБ Online та до оподаткування

Нові ставки для депозитів в євро:

ПУМБ входить у перелік системо-утворюючих банків, з 1999 р. є постійним учасником Фонду Гарантування Вкладів Фізичних Осіб (ФГВФО), а також з 2015 року ПУМБ є банком-агентом Фонду (має право здійснення виплат компенсацій від Фонду по іншим банкам, що виводяться з ринку). Наразі у ПУМБ рекордні показники ліквідності, які майже вдвічі перевищують нормативи Нацбанку, що підтверджує надійність і стійкість банку. У 2019 р. ПУМБ увійшов у ТОП-3 українських банків за прибутковістю, заробивши рекордний прибуток 2,6 млрд грн. За рівнем надійності ПУМБ має найвищу оцінку – 5 балів – згідно рейтингу незалежної агенції «Кредит-Рейтинг». Рівень 5 означає найвищу імовірність повернення вкладів у повному обсязі обумовлений у договорі термін.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ПУМБ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua