Посилені протиепідемічні заходи жодним чином не вплинули на ефективність роботи Укргазбанку


Посилені протиепідемічні заходи жодним чином не вплинули на ефективність роботи Укргазбанку

Перший день в умовах суворого обмеження руху громадського транспорту та посилених заходів уряду у боротьбі з поширенням вірусу не зашкодили ефективній роботі державного УКРГАЗБАНКУ та його працівників.

Завдяки злагодженим діям керівництва банку та його колективу, усі працівники, що задіяні в критично-важливих операційних процесах, розпочали банківський день та обслуговування клієнтів вчасно, а надання банківських послуг – в повному обсязі.

З метою забезпечення безперебійного та якісного надання українцям фінансових послуг усі співробітники банку діють злагоджено, відповідально та максимально оперативно.

В усіх відділеннях, офісах та інших робочих приміщеннях банку виконуються усі вимоги МОЗ України щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції.

Також ми суттєво посилили профілактичні заходи у наших відділеннях – переважна їх більшість вже обладнана спеціальними пристроями для дезінфекції готівки.

Як соціально-відповідальна фінустанова, що дбає про здоров’я та безпеку своїх співробітників і клієнтів, ми ретельно слідкуємо за ситуацією та оперативно реагуємо на будь-які рекомендації з боку уряду та регулятора для гарантування безпеки роботи та надання банківських послуг в умовах пандемії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua