В Android 11 з'явиться швидкий обмін файлами між телефонами (фото)


В Android 11 з'явиться швидкий обмін файлами між телефонами (фото)

Компанія Google випустила другу збірку Android 11 для розробників, і в своїх зауваженнях щодо підтримки і випуску технічний гігант підтвердив, що працює над AirDrop-подібною функцією для своєї мобільної платформи.

Як виявив 9to5Google, в частині заміток згадується функція для обміну файлами під назвою “Швидкий обмін”. Зараз існує проблема з цією функцією: коли вона використовується між двома пристроями Pixel 4, телефон одержувача повідомляє, що не отримав файл, навіть якщо передача пройшла успішно. Перші повідомлення про можливості спільного використання, що з’явилися в середині 2019 року, називалися “Fast Share”.


 Android 11

І хоча в описі Google називає його так само, нещодавнє виявлення функції розробниками XDA показало, що її було перейменовано на “Nearby Sharing”. Як би це не називалося, це дасть вам можливість легко обмінюватися файлами з іншими користувачами Android в безпосередній близькості. Google ще не повідомила, коли вона випустить цю функцію, але очікується, що можливість спільного використання буде доступна і в більш старих версіях платформи.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua