РБІ: Оприлюднення результатів за 2019 фінансовий рік та зміни у прогнозі


РБІ: Оприлюднення результатів за 2019 фінансовий рік та зміни у прогнозі

Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) переглянув свій прогноз у зв’язку зі зміною обставин, які впливають на щоденне середовище та глобальну економіку та виникли внаслідок заходів, яких вживають задля стримання поширення COVID-19. Пов’язані з цим обмеження, ймовірно, призведуть до жорсткої економічної кризи в єврозоні (де прогнозується зниження ВВП на 4% у 2020 році) та матимуть негативні наслідки для ринків РБІ (де прогнозується зниження ВВП у розмірі до 6% у 2020 році):

 • РБІ скорочує прогнозовані показники щодо приросту кредитів на 2020 рік.
 • Наразі очікується підвищення коефіцієнту резервування на 2020 фінансовий рік до 50-75 базисних пунктів, залежно від того, наскільки тривалою та критичною буде дестабілізація.
 • РБІ має на меті досягнення показника співвідношення витрат та доходів на рівні близько 55% у середньостроковій перспективі та наразі здійснює оцінку можливого впливу поточних обставин на коефіцієнт у 2021 році.
 • У середньостроковій перспективі РБІ ставить за мету досягнення консолідованого доходу на власний капітал на рівні приблизно 11%, проте ще здійснює оцінку впливу поточних умов на рентабельність у 2020 році.
 • РБІ підтверджує ціль щодо досягнення показника базового капіталу першого рівня близько 13%
 • З огляду на зазначену ціль, РБІ планує розподілити 20-50% консолідованого прибутку.

РБІ також оприлюднив свій річний звіт за 2019 рік, який доступний онлайн за посиланням: http://ar2019.rbinternational.com. Він не враховує змінений прогноз. Ключові показники істотно не змінились порівняно з попередніми показниками, що були оприлюднені 6 лютого 2020 року:

*з урахуванням результатів з початку року

******
Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) вважає Австрію, де він є провідним корпоративним та інвестиційним банком, і країни Центральної і Східної Європи (ЦСЄ) своїм внутрішнім ринком. На 13 ринках у цьому регіоні працюють дочірні банки РБІ. Крім того, Група охоплює низку компаній, які надають інші фінансові послуги, наприклад, у сферах лізингу, управління активами, придбання та поглинань бізнесу.

Майже 47 тис. працівників банку обслуговують 16,7 млн клієнтів у близько 2000 відділень, більшість із яких розташовані у ЦСЄ. Акції РБІ котируються на Віденській фондовій біржі. Австрійські регіональні банки Райффайзен володіють майже 58,8% акцій. Решта акцій знаходиться у вільному обігу. У складі австрійської банківської Групи Райффайзен (Raiffeisen Banking Group) РБІ слугує центральною установою для регіональних банків Райффайзен та інших афілійованих кредитних установ. Для отримання детальнішої інформації звертайтеся, будь ласка, до Інгрід Кренн-Діц (Ingrid Krenn-Ditz, +43-1-71 707-6055, ingrid.krenn-ditz@rbinternational.com) або Крістофа Данца (Christof Danz, +43-1-71 707-1930, christof.danz@rbinternational.com)

http://www.rbinternational.com

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua