ДТЕК перерахував 23,4 млрд грн податків до держбюджету в 2019


ДТЕК перерахував 23,4 млрд грн податків до держбюджету в 2019

Група ДТЕК в 2019 році сумарно перерахувала до державного бюджету України 23,4 млрд грн податків і зборів, виплати співробітникам у вигляді зарплат склали 14,4 млрд грн.

Про це повідомляється на сайті компанії.

“Відповідальні компанії повинні на власному прикладі демонструвати, що головне завдання бізнесу – це внесок у побудову економіки країни і регіонів, розвиток суспільства в цілому. Одним з таких прямих внесків є виплата податків, з яких формується бюджет країни. У 2019 році ДТЕК заплатив до держбюджету 23,4 млрд грн податків. Це 2,6% від усіх податків, що надійшли до бюджету України за минулий рік, і 12,2% від усіх податків, які отримав бюджет від паливно-енергетичного комплексу країни”, – сказав генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

З цих 23,4 млрд гривень податків 19,6 млрд було направлено до центрального бюджету і 3,8 млрд грн – до місцевих бюджетів.

Також у компанії повідомили, що за результатами року до рейтингу “Топ-100 найбільших платників податків України” увійшли 10 компаній групи ДТЕК: “ДТЕК Павлоградвугілля”, “ДТЕК Нафтогаз”, “ДТЕК Східенерго”, “ДТЕК Західенерго”, “ДТЕК Дніпроенерго”, “ДТЕК Добропіллявугілля”, “ДТЕК Дніпровські електромережі”, “Одесаобленерго”, “ДТЕК Трейдинг”, “Київобленерго”.

У компанії додають, що ДТЕК як член Всесвітнього економічного форуму (World Economic Forum) поділяє цінності, проголошені в Маніфесті організації в січні 2020 року, де серед головних меседжів – компанії повинні прагнути до добробуту своїх співробітників, а також своєю діяльністю обслуговувати суспільство і підтримувати громади, в яких працюють.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua