Українці повернули 303 тисяч квитків на поїзди через карантин


Українці повернули 303 тисяч квитків на поїзди через карантин

З 11 по 15 березня пасажири Укрзалізниці повернули близько 303 тисяч залізничних квитків на загальну суму 86,6 мільйона гривень.

Про це повідомляють у пресслужбі Укрзалізниці.

Там зазначають, що квитки повертають не лише на ті рейси, які було скасовано (зокрема, міжнародні залізничні рейси), але й на нескасовані напрямки.

Квитки на поїзд можна повернути через касу (готівкою) або онлайн. У разі, якщо у касі буде недостатньо готівки, то квиток «гаситься», а гроші можна буде забрати з каси протягом 6 місяців (кошти повернуть протягом 3-5 днів з моменту звернення).

«Квитки, придбані через Інтернет, повертаються через онлайн сервіси. Кошти зараховуються на карту протягом 30 календарних днів», — йдеться у повідомленні УЗ.

Там нагадують, що повертають 100% вартості квитка лише у тому випадку, якщо це квиток на міжнародний рейс, який скасували, і якщо цей квиток до станції за кордоном.

Також в УЗ зазначають, що, окрім значного обсягу повернення квитків, в Україні впав попит на нові квитки та пасажирські перевезення.

Зазначимо, що через обмежувальні заходи низка країн скасувала залізничне сполучення з Україною. Зокрема, Польща, Словаччина, Угорщина, Білорусь та Росія. Також Укрзалізниця скасувала «Поїзд чотирьох столиць» до країн Балтії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua