США запровадили санкції проти дочірньої компанії Роснєфті


США запровадили санкції проти дочірньої компанії Роснєфті

США ввели санкції проти дочірньої компанії Роснєфті TNK Trading International SA. Про це йдеться в поширеній у четвер, 12 березня, заяві Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC).

Америка стверджує, що “дочка” Роснєфті здійснює постачання венесуельської нафти в обхід раніше введених рестрикцій.

“Управління з контролю за іноземними активами сьогодні вводить санкції проти TNK Trading International SA за операції в нафтовому секторі венесуельської економіки. Компанія зареєстрована в Швейцарії і є дочірньою структурою Державної компанії Роснєфть. Після введення 18 лютого санкцій відносно компанії Rosneft Trading S. A. (відправку) вантажів з венесуельською нафтою стала здійснювати TNK Trading International SA в обхід санкційних заходів”, – йдеться в повідомленні.

“Сьогоднішні дії означають, що вся власність, майнові інтереси TNK Trading International SA, що перебувають на території США або контрольовані громадянами Сполучених Штатів, а також організації, якими прямо або опосередковано на 50% і більше володіють зазначені фізичні та юридичні особи, блокуються, і про них має бути заявлено в управління», — зазначили у відомстві.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua