Суд відмовив МАУ в задоволенні позову до "Украероруху" на 876 млн грн


Суд відмовив МАУ в задоволенні позову до "Украероруху" на 876 млн грн

Господарський суд Київської області відмовив авіакомпанії “Міжнародні авіалінії України” (МАУ, Київ) у задоволенні позову про стягнення з Державного підприємства обслуговування повітряного руху України (“Украерорух”) 876 млн грн.

Як повідомляється на сторінці “Украероруху” в Facebook, позов МАУ стосувався правомірності встановлення ставок плати за аеронавігаційні послуги в 2016-2017 рр.

“Украерорух” відстояв e Господарському суді Київської області державницьку позицію на суму понад 876 млн грн у справі з авіакомпанією МАУ. “Украерорух” довів, що повністю дотримується всіх вимог національного та міжнародного законодавства в сфері авіації та на високому рівні забезпечує безпеку польотів в повітряному просторі України”, – йдеться в повідомленні.

Держпідприємство зазначає, що під час судового засідання було доведено, що “розраховані відповідно до міжнародного та національного законодавства тарифи на якісно надані і повністю прийняті послуги, є справедливими”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua