Альфа-Банк Україна став партнером "Украгроком"


Альфа-Банк Україна став партнером "Украгроком"

Альфа-Банк Україна запустив партнерську програму для аграріїв з компанією «Украгроком». За умовами цієї програми українські аграрії можуть скористатися кредитом на придбання засобів захисту рослин виробництва компанії «Украгроком» за пільговою процентною ставкою 0,01% річних без застави.

Альфа-Банк Україна постійно працює над розширенням вигідних умов для своїх клієнтів у придбанні якісних і ефективних засобів захисту рослин (ЗЗР). Партнерська програма з провідним виробником ЗЗР «Украгроком» – це ще один крок у цьому напрямі. Вона розрахована на агровиробників, що займаються вирощуванням зернових та олійних культур. Агропідприємствам – юридичним особам та фізичним особам банк пропонує разовий кредит на суму до 7,5 мільйона гривень, що не потребує застави. Пільгова відсоткова ставка 0,01% річних за кредитом діятиме протягом 1–5 місяця, з 6-го місяця вона становитиме 22%. Максимальний термін фінансування – 12 місяців. Кредит на суму понад 7,5 мільйона гривень видається під заставу нерухомості, транспортних засобів або обладнання.

Альфа-Банк Україна займає сильні позиції в обслуговуванні агропромислового комплексу. Основний фокус банку в роботі з клієнтами АПК з 2019 року – підтримка малого і середнього бізнесу. Завдяки глибокій агротехнічній експертизі, Альфа-Банк Україна пропонує швидку процедуру прийняття рішення і постійно розширює продуктову лінійку для максимальної зручності аграріїв.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Альфа-Банк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua