До BankID Нацбанку вже приєдналися 13 банків


До BankID Нацбанку вже приєдналися 13 банків

До системи віддаленої ідентифікації BankID Національного банку приєднався Альфа-Банк Україна, який став 13-м у цій системі.

Про це повідомляє пресслужба регулятора у Facebook.

“До системи BankID НБУ приєднався ще один банк – Альфа-Банк Україна. Тепер клієнти Альфа-Банку отримали можливість віддаленого доступу до фінансових, адміністративних і комерційних послуг через просту і зручну систему віддаленої ідентифікації BankID НБУ”, – йдеться в повідомленні.

Це вже другий банк, який приєднався до системи в 2020 році. Крім того, з початку цього року до системи BankID НБУ також приєдналися Міністерство цифрової трансформації, яке запустило мобільний додаток “ДІЯ”, і ще три абоненти-постачальника послуг.

Зараз система налічує 32 учасники – 13 банків і 19 інших установ, які підтримують використання цього сервісу.

На сьогоднішній день до системи BankID НБУ підключені наступні 13 банків: Forward Bank, “Південний”, ПУМБ, Monobank (Універсал Банк), “Ощадбанк”, Кредобанк, Радабанк, Мотор-Банк, Банк Восток, Ідея Банк, Альянс-банк, А-Банк і Альфа-Банк Україна.

Як повідомляв Укрінформ, Національний банк розпочав реалізацію проекту BankID у 2015 році. Зараз НБУ є власником системи і регулює вже відносини між її учасниками. Підключення до системи BankID для українських банків, державних установ та комерційних підприємств – безкоштовне.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua